Koszty i sposoby dostawy

 

Odbiór osobisty:

Miejsce odbioru: Restauracja Lipcowy Ogród, ul. 42 Pułku Piechoty 6, 15-181 Białystok

  • Odbiór osobisty zamówienia przez Klienta jest bezpłatny.

Dowóz:

  • Dowóz na terenie Białegostoku: 25 zł (+5 zł pobranie).
  • Dowóz okolice Białegostoku (do 15 km): 35 zł (+5 zł pobranie)

Kurier:

  • Przesyłka pocztowa na terenie całej Polski (cena zawiera opakowanie termiczne) – 35 zł (+5 zł pobranie).

 

Jeżeli interesuje Cię wysyłka produktów za granicę, skontaktuj się z nami w celu wyceny kosztów dostawy.

 

Dane do przelewu:

HASS WASILUK SP.J.
ul. Boczna 1, 15-181 Białystok
ALIOR BANK 91 2490 0005 0000 4520 7913 8644
Kod SWIFT - ALBPPLPW

 

------------------------------------------------------------------------------------

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

5.1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
5.2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
5.3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
5.4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
5.4.1. Przesyłka pocztowa, przesyłka pocztowa pobraniowa.
5.4.2. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.
5.4.3. Przesyłka paletowa.
5.4.4. Dowóz sprzedawcy, po wcześniejszym, indywidualnym uzgodnieniu.
5.4.5. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: Restauracja Lipcowy Ogród, ul. 42 Pułku Piechoty 6, 15-181 Białystok – od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 10:00 do 21:00.
5.5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 2 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
5.5.1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
5.5.2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
5.6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 1-go Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 1-go Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
5.6.1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
5.6.2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.