Święta Bożego Narodzenia to czas pełen magii

24-11-2021

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen magii. To wspólne ubieranie choinki, pakowanie prezentów i dekorowanie domu. To tradycyjne smaki wigilijnych potraw. To wspólny wigilijny stół i czas spędzony w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół.


Święta to szczególny czas, który chcemy spędzić z najbliższymi, a przygotowania jak co roku zajmują więcej czasu niż celebrowanie wspólnych świątecznych momentów. Ile radości daje wspólne ubieranie choinki, dekorowanie wnętrza domu oraz pakowanie prezentów wie każdy z nas. Ile czas zajmują świąteczne zakupy, przygotowywanie wigilijnych potraw oraz
udekorowanie wigilijnego stołu wie ta osoba, która choć raz podjęła wyzwanie organizacji świąt. I choć satysfakcja może być ogromna, zmęczenie jest równie intensywne.


Cały czas biegniemy, staramy się nigdzie nie spóźnić, o niczym nie zapomnieć, pozwólmy sobie na prawdziwą magię świąt. Warto choć część tego ciężaru organizacji świąt powierzyć innym. Śpiewając kolędy przy choince i śmiejąc się przy wigilijnym stole przekonasz się, że czasem warto zaufać innym by zyskać prawdziwą magię świąt!


Wystarczy, że odwiedzisz nasz sklep online i skomponujesz swój stół wigilijny. Następnie my dostarczymy Ci zamówienie do domu bądź gdy będziesz chciał odbierzesz je osobiście. Nasz Szef Kuchni skomponował Catering wigilijny w oparciu o tradycyjne smaki przygotowane specjalnie z myślą o Was. Tradycyjny czerwony barszcz, którego intensywny kolor nada waszemu wigilijnemu stołu charakteru. Pierogi z kapustą i grzybami bądź wędzonym serem to małe dzieła sztuki, których kompozycja smaków oczaruje przy świątecznym stole. Wśród propozycji cateringu na święta znajdziecie szeroki wybór ryb. Na wigilijnym stole królować będzie karp, soczysty, w złotej i chrupiącej panierce bądź halibut o charakterystycznym, delikatnym smaku. Miłośnicy ryb będą zachwyceni! Świąteczny catering to również tradycyjne przekąski na zimno. Klasyka świątecznego stołu czyli karp w galarecie bądź zaskakujące tymbaliki rybne, czyli galaretki z łososia. Szczupak faszerowany
to obowiązkowa pozycja na wigilijnym stole według naszego Szefa Kuchni. Menu cateringu wigilijnego to również zaskakujące tatary z łososia i śledzia!


Catering wigilijny to smak tradycji, różnorodność potraw, a przede wszystkim oszczędność czasu, który możemy spędzić z najbliższymi. To nie tylko propozycję na wigilijny stół, ale również na uroczysty obiad na pierwszy dzień świąt. Eleganckie dania i idealnie doprawione przystawki dla najbardziej wymagających Gości. Catering świąteczny to również tradycyjne
słodkie propozycje. Święta muszą pachnieć piernikiem, prawda? Do tego rolada makowa, klasyczny keks z ogromną ilością bakalii sprawią, że poczujesz magię świąt!


Planujesz Święta Bożego Narodzenia na 4-6 osób? Tym bardziej nie zastanawiaj się nad wyborem: czas w kuchni czy catering wigilijny? Szef Kuchni przygotował specjalnie skomponowany na tą okoliczność zestaw wigilijny. To idealna kompozycja dań i przekąsek, które stworzą całość na wigilijnym stole. Jeżeli natomiast Twój wigilijny stół będzie gościł
więcej osób, nasz catering świąteczny zapewni mu różnorodność, oryginalność, a wszystko w zgodzie z tradycją.


Gdy poczujesz zapach naszych potraw z cateringu wigilijnego, odnajdziesz spokój. Zaproś nasz catering świąteczny do swego domu i spędźmy razem te Święta. Niech będą pełne smaku, zapachu i tradycji!